Ceník

9 000 Kč / noc / chalupa

Velikonoce: 12 000 Kč / noc / chalupa

Vánoce a Silvestr (21.12.-1.1.): 15 000 Kč / noc / chalupa

Rezervační poplatek (vratná kauce): 5 000 Kč / pobyt

Minimální délka pobytu: 3 noci

Pokud máte jiný požadavek, napište nám prosím e-mail na: chalupy@solanec.cz

Cena zahrnuje ubytování, místní rekreační poplatky, spotřebovanou elektrickou energii (vyjma nabíjení elektromobilů a elektrokol) a spotřebu palivového dřeva do krbu.

Příjezd od 15 h / Odjezd do 10 h

Platební a storno podmínky

1. Platební podmínky:
Cena za pobyt je splatná platebním převodem na účet ubytovatele, a to do 30-ti dní před začátkem pobytu. Rezervační poplatek za pobyt ve výši 5.000,- Kč musí být uhrazen nejpozději do 3 dnů po potvrzení rezervace ubytovatelem. Rezervační poplatek dále slouží jako vratná kauce a po ukončení pobytu bude v případě řádného vrácení objektu bez závad vrácen objednateli převodem na účet. Při objednání pobytu ve lhůtě kratší než 30 dnů před začátkem pobytu je splatná cena za pobyt i rezervační poplatek najednou, a to nejpozději do 3 dnů po potvrzení rezervace ubytovatelem.

2. Storno podmínky:

V případě zrušení rezervace objednatelem má ubytovatel nárok na následující storno poplatky:

– při zrušení rezervace více než 30 dnů před datem příjezdu propadá rezervační poplatek;

– při zrušení rezervace 30 až 14 dnů před datem příjezdu bude účtováno 50% ceny za pobyt a propadá rezervační poplatek;

– při zrušení rezervace méně než 14 dnů před datem příjezdu je účtováno 100% ceny za pobyt a propadá rezervační poplatek.

Storno poplatky se neúčtují v případě, že si objednatel zajistí za sebe odpovídající náhradu – v tomto případě se již zaplacená částka za pobyt (cena za pobyt i rezervační poplatek) zúčtuje ve prospěch platby náhradníka.

Zajištění náhradníka ze strany ubytovatele nezakládá právo objednatele na vrácení rezervačního poplatku ani částky za pobyt.

Kompletní znění Smluvních podmínek najdete ZDE.